Futbol 90 dakikadır

En Güncel Futbol Haberleri Ve Futbol Hakkında Herşey..

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Stoch'un aklı taraftarda

YazarMesaj
furkan1

MesajKonu: Stoch'un aklı taraftarda   Cuma Tem. 02, 2010 11:38 am

Teknik direktör Aykut Kocaman’ın isteğiyle İngiltere’nin Chelsea kulübünden transfer edilen Miroslav Stoch, Sarı-Lacivertli taraftarların önüne çıkacağı günü iple çekiyor. Geçtiğimiz sezon Hollanda’nın Twente takımında forma giyen ve Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe’ye karşı mücadele eden 21 yaşındaki Slovak yıldız, büyük taraftarı çok merak ettiğini kaydetti. 2010 Dünya Kupası Finalleri’nde Slovakya adına mücadele ederken, tercüman Samet Güzel’in götürdüğü sözleşmeyi imzalayıp, Fenerbahçe Dergisi için çubuklu formayı giyip poz veren Stoch, Fenerbahçe’nin bir parçası olabilmenin kendisi için büyük gurur olduğunu vurguladı. Avrupa Ligi maçlarında rakip olduğu Fenerbahçe için ter dökmeye hazırlanan Slovak yıldız, “Fenerbahçe taraftarının çok tutkulu olduğunu duymuştum. Bunu Hollanda’da yaşadım. Bu taraftarlar, bulundukları her ortamı, rakipler için cehenneme çevirecek kapasitede” dedi. Bu arada Stoch’un, idari menacer Hasan Çetinkaya’yı arayıp, *Bir an önce takıma katılıp, arkadaşlarımla tanışmak istiyorum. 12 Temmuz’da Belçika’da başlayacak kampa katılacağım* dediği belirlendi.
Kullanıcı profilini gör

Stoch'un aklı taraftarda
1 sayfadaki 1 sayfası