Futbol 90 dakikadır

En Güncel Futbol Haberleri Ve Futbol Hakkında Herşey..

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Beşiktaşlı Tümer: Fener bırakmaz!

YazarMesaj
kozonova17
Admin

MesajKonu: Beşiktaşlı Tümer: Fener bırakmaz!   Salı Haz. 29, 2010 7:08 pm

Yunanistan Ligi takımlarından Larissa`da başarılı bir sezon geçiren Tümer Metin, Lig TV`de 2`ye 1 programına katıldı. İşte Tümer`in çarpıcı açıklamaları: Bir iki sene daha oynayacağım. Larissa ile... Devamı için tıklayınız

Yunanistan Ligi takımlarından Larissa`da başarılı bir sezon geçiren Tümer Metin, Lig TV`de 2`ye 1 programına katıldı. İşte Tümer`in çarpıcı açıklamaları:

Bir iki sene daha oynayacağım. Larissa ile mukavelem bitti. Seneye yeni bir statta oynayacaklar ve o stadın açılışında beni de görmek istiyorlar. Başkanla görüşeceğiz, muhtemelen bir orta yol bulup anlaşacağız.

Hayata dair tek keşkem gençken Avrupa`ya gitmemek. Real Madrid`de dahi oynayabilirdim. Arda ve Semih de Avrupa`ya gitmeli. Kendilerine de bunu anlattım.

Olimpiakos başkanı, Terim`i yıllardır istiyor. Geçen yıl Olimpiyakos`u yendiğimizde Fatih Hoca, `Onları yeniyorsunuz, başkan beni oraya istiyor` demişti. Fatih Terim`i almak için gereken maddi güce sahipler.

Çocukken tuttuğunuz takımı değiştiremezsiniz. Ben Beşiktaşlı`ydım hala Beşiktaşlı`yım. F.Bahçe ile 100. yılda şampiyon olurken, Kezman`ın golü ile Beşiktaş`ı yendiğimizde en çok sevinenlerden birisiydim. F.Bahçeli olurken Aziz Yıldırım`ın faktörü %100`dü. Ben diyorum ki Fenerbahçe bu saatten sonra şampiyonluğu bırakmaz.
Kullanıcı profilini gör

Beşiktaşlı Tümer: Fener bırakmaz!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RONALDİNHO BEŞİKTAŞTA
» Rum Patriği V. Gregorius'un İdam Edilme Olayı