Futbol 90 dakikadır

En Güncel Futbol Haberleri Ve Futbol Hakkında Herşey..

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Aykut Kocaman imzayı attı!

YazarMesaj
kozonova17
Admin

MesajKonu: Aykut Kocaman imzayı attı!   Salı Haz. 29, 2010 12:14 pm

İşte basın toplantısından bazı başlıklar...

BAŞKAN AZİZ YILDIRIM: "AYKUT KOCAMAN FUTBOL TAKIMININ HER TÜRLÜ SORUMLULUĞUNU ÜSTLENMİŞTİR"

"AYKUT KOCAMAN SPORTİF DİREKTÖRLÜĞE DE DEVAM EDECEK"

"3 YIL SONRA OLMASINI BEKLEDİĞİMİZ OLAYIN BUGÜN OLMASI BENİ MEMNUN ETMİŞTİR"

"AYKUT'UN BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUM. YÖNETİM KURULU OLARAK ONA GÜVENİYORUZ

"AYKUT KOCAMAN'LA BİRLİKTE YENİ BİR ÇIĞIR AÇILACAK, BİR DEĞİŞİM YAŞANACAKTIR"

TEKNİK DİREKTÖR AYKUT KOCAMAN: "BANA VERİLEN BU GÖREVDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM"

"GÖREVİMİN NE KADAR ZOR OLDUĞUNUN FARKINDAYIM"

"BEN HİÇBİR ŞEYDEN KORKMAM ÇEKİNMEM AMA EN BÜYÜK KORKUM BÖYLE BÜYÜK GÖREV SONUCUNDA MAHÇUP OLMAK"

"YALANLARLA HAYATI ZİNDANA ÇEVİRMENİN ANLAMI YOK"

"TRANSFERİ İÇİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞIMIZ İSİMLER VAR"

"TOP BENİM AYAĞIMDA"

"BU SENE İŞİM DAHA KAPSAMLI"

"EN ÖNEMLİ GÖREVİM F.BAHÇE'YE DEĞER KATMAKTIR"

"TRANSFERDE YAŞ ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL"

"AMACIMIZ TOPA SAHİP OLMAK OLACAK"

"ŞU ANDA KÖKLÜ BİR DEĞİŞİKLİK OLMAYACAK"

"YABANCI SAYISI SONSUZ OLMALI AMA..."

"KAÇAN ŞAMPİYONLUK İÇİMİZİ ÇOK ACITTI"

"GİRDİĞİMİZ HER YARIŞMADA KAZANMAYA ADAYIZ"

Aykut Kocaman'la birlikte törene katılan kulüp başkanı Aziz Yıldırım ilk olarak söz alarak yönetim kurulu olarak ona Aykut Kocama'na yetki verdiklerini belirterek, "Aykut Kocaman, sportif direktörlüğe de devam edecek. Ben zaten 3 yıl sonra bütün sorumluluğu kendisine devredeceğimizi açıklamıştım. Şimdi de açıklıyorum. Aykut Kocaman'a yönetim kurulu olarak yetki verdik. Fenerbahçe'nin sportif direktörü ve teknik direktörü Aykut Kocaman'dır. O'nun Fenerbahçe tarihindeki yerini anlatmamıza gerek yok. Bizim 3 yıl sonra beklediğimiz hadiselerin bugün olması da biraz bu yüzden. Bu durum memnuniyet vericidir. Fenerbahçe tarihinde olan 17 şampiyonlukta yerlilerden sadece Mustafa Denizli'nin imzası var. Bu kaderin de değişmesi gerektiğini düşünüyoruz. Hem karakteri hem de bilgisiyle Fenerbahçe'ye çok şey katacaktır. Fenerbahçe camiası olarak Sayın Kocaman'a güvenimiz sonsuzdur. Allah yolunu açık etsin diyorum. Kendisi bu göreve layıktır ve bunu da başaracaktır. Sadece Fenerbahçe değil tüm anlamlarda Türkiye'nin Aykut Kocaman'a ihtiyacı vardır" dedi.

Yıldırım'ın ardından konuşan Aykut Kocaman ise "Artık sözün bittiği yerdeyiz. Öncelikle Sayın Başkana ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum bana verdikleri değerden dolayı. Beklentinin ne kadar büyük olduğunun farkındayım. Umarım olumlu sonuçlar doğurur bu gelişmeler. Ben gözü kara bir insanımdır. Hiçbir zaman sözümü sakınmam ama bu durumda en çekindiğim şey mahcup olmaktır. Bu güvene layık olmak için çalışacağım. Herkese çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Aykut Kocaman sözleşmeyi imzalarken, imzanın ardından tüm yönetim kurulu Aykut'la birlikte podyuma çıkarak poz verdi. Yöneticiler tek tek Aykut'u öperek kutladı.

Yöneticilerin kendisini tebrik etmelerinin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Aykut Kocaman şöyle konuştu:

"Çok fazla konuşmayı sevmediğimi biliyorsunuz ama sormak istediğiniz şeylere aklım yettiğince, zihnimde ne varsa açıklamaya hazırım. Esas itibariyle iletişim anlamında daha ciddi biçimde organize edilmeye başladık. Kulüp tarafına bakarsak, son söyleyeceğim sözü en başta söylüyorum. Çok güzel bir söz vardır. İnandığım bir sözdür. Gerçeğin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır. Yalanlarla hayatımızı zindana çevirmenin bir anlamı yok. Dünkü Güiza olayı da dahil olmak üzere doğruyu söylemek her zaman daha önemlidir. Doğruyu bir kez söylersiniz ve biter. Yalanı söyleyip arkasına sürekli bunu korumak için yorulmanın alemi yok. Mutlaka içimizde kalması gereken şeyler de olacaktır."
Kullanıcı profilini gör

Aykut Kocaman imzayı attı!
1 sayfadaki 1 sayfası