Futbol 90 dakikadır

En Güncel Futbol Haberleri Ve Futbol Hakkında Herşey..

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Hamit tarihe geçecek!javascript:emoticonp(':cherry:')

YazarMesaj
kozonova17
Admin

MesajKonu: Hamit tarihe geçecek!javascript:emoticonp(':cherry:')   Ptsi Haz. 28, 2010 12:56 pm

Şampiyonlar Ligi'nde Yıldıray Baştürk'ten sonra ikinci Türk futbolcu olarak final oynayacak olan Hamit, "Yıldıray ağabey Bayer Leverkusen formasıyla ilk finali oynarken kendisini televizyon başında izlemiştim. O zaman finali kaybettiklerinde onun adına çok üzülmüştüm. Şimdi bu fırsat bana geldi. İnşallah Madrid'ten zaferle ayrılır, kupayı havaya kaldırırız" dedi. Maçtan bir gün sonra Türkiye A Milli Takımı'nın kampına katılmak üzere Amerika'ya gideceğini söyleyen milli futbolcu, "Yeni teknik direktörümüz Hiddink ve milli takımdaki arkadaşlarımın yanına Şampiyonlar Ligi şampiyonu olarak gitmek isterim. Ayrıca bu kupayı kazanan ilk Türk futbolcu olmak beni gururlandırır" diyerek maçta çok çalışacağını iyi bir futbol göstereceğini dile getirdi.

TAKIMIN JOKERİ
Bayern'de cezalı Fransız futbolcu Ribery'nin yerine ilk 11'de sahaya çıkacak olan Hamit, "Benim için takımın neresi olursa olsun orda oynarım. Antrenörüm ne görev verirse onu yaparım. Çok yönlü oynamam bana tabii ki avantaj sağlıyor" diye konuşurken, Bayern Münih'in menajeri Christian Nerlinger, "Hamit'in defansın sağında ve solunda olduğu gibi orta sahada her yerde oynayabilmesi, hatta 6 numara olarak oynayabilmesi bizim için büyük kazanç. Son Şampiyonlar Ligi maçlarında futbolcu kalitesini gösterdi. Manchester karşılaşmasında Hamit eski formunda olduğunu, ve takım için ne kadar önemli bir oyuncu olduğu gösterdi. Kendisine her zaman ihtiyacımız var. Hamit'le kesinlikle anlaşmak istiyoruz. Ayrıca kişilik yapısı, çalışkanlığı ve mücadeleci ruhuyla hepimizin gönlünde. Her iki tarafın da mutlu olacağı yeni bir teklif hazırlığı içindeyiz" dedi.

TÜRKİYE HENÜZ ERKEN
İngiltere ve İspanya liglerinde oynamanın kendisini cezbettiğini belirten Hamit, "Ben gideceğim takımdaki hedefler yanında, o takıma uyum sağlayıp sağlayamayacağıma bakarım. Onun için para ikinci planda gelir bende. Şu anda dünyanın en büyüklerinden, birçok futbolcunun rüyalarını süsleyen bir kulüp olan Almanya'nın rekortmen şampiyonu Bayern Münih'te futbol oynuyorum. Bu sezon uzun bir süre yedek kalmama rağmen oldukça da huzurlu ve mutluyum. Fakat profesyonel futbolcuların hiç bir zaman 'asla' dememesi gerekir" dedi.

EL SIKIŞMADIK
Hamit Altıntop'un menajeri Reza Fazeli ise iddialarının spekülasyondan öte bir şey olmadığını vurgulayarak, "Hamit dünyanın her takımıda oynayacak kapasitede, üstün vasıfları olan bir futbolcu. Kendisine gelen Bayern'in de arasında olduğu teklifleri değerlendiriyoruz. Şu anda sadece şunu söyleyebilirim, hiç bir takımla anlaşıp, el sıkışmadık" diye konuştu.
Kullanıcı profilini gör

Hamit tarihe geçecek!javascript:emoticonp(':cherry:')
1 sayfadaki 1 sayfası